dorseler-için-k1-belgesi

Yeni bir Dorse mi aldınız? Hayırlı Olsun, Rabbim Kazancını Bol Kılsın. Şimdi Çalışabilmek İçin Yetki Belgesine mi İhtiyacınız Var? Tam Yerindesiniz...

Ödeme Yöntemlerimiz : Peşin, Kredi Kartı, Sözünüze Vadeli

Garanti / Referans        : 81 İlden Dilediğiniz Referansı Sunuyoruz

Ücreti                            : 444 6 043 ve 0532 640 07 54 Nolu Telefonlarımızdan

                                      Güncel Fiyat Öğrenebilirsiniz. Veya www.yurtlojistik.com.tr

                                      adresindeki e-ticaret sitemizden online kiralayabilirsiniz.

1972 yılından bu zamana kadar Sektörün içerisinde olduğumuz için kamyoncu arkadaşlarımızında neler yaşadıklarını ne gibi sıkıntılar çektiğini biliyoruz. Bünyemizde yer alan  4000 üzeri kiralık TIR, KAMYON ve KAMYONET ile bugün TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK  KİRALIK YETKİ BELGESİ firmasıyız. Sizlere 9 şube bir müşteri hizmetleri merkezi toplam 42 personel ile en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

81 İl 926 ilçede sizlere referans sunabiliriz.

Telefonunla Belge Nasıl Kiralanır

Ödeme Kolaylığı

Dorse için Yetki belgenizi bizden kiralamak isterseniz peşin, sözünüze vade yada kredi kartına 12 taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarımız Kazancınız

Araç sayımızın çokluğu sayesinde ulusal ve uluslar arası şirketlerden aldığımız indirimlerin amamını siz değerli üyelerimizle paylaşıyoruz. Örneğin piyasadan 2200TL’ye alacağınız bir lastiği bizlerden 1700TL’ye alabiliyorsunuz.

2 Yıllık Üyelere Ücretsiz Muhasebeci

Her ay muhasebecinize en düşük 150TL ödemektesiniz. Bu yılda 1800TL para yapar. oysa eğer bizden 2 yıllık belge kiralarsanız şirketimiz bünyesinde bulunan resmi muhasebe ekibi muhasebe kayıtlarınızı ve bildirimlerinizi ücretsiz yapıyor.
danışmanlık