Türkiye’nin tüm büyük kamyon garajlarında firmamıza ait ofislerden, anlaşmalı nakliyecilerden ve lojistik firmalardan, garaja gitmeden hatta yükünüzü indirmeden iş alma desteği sağlıyoruz. Temin ettiğimiz yüklerin birçoğunun nakliye ücretinin garantörü oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmaların ödemelerini ise hiçbir komisyon almadan peşin olarak yapıyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı’nın 2021 Temmuz ayından itibaren zorunlu hale getirdiği Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne (UETD-S) yük bildirimi veri girişini üyelerimiz için çok kolay hale getirdik. Bizimle beraber çalışan tüm üyelerimiz dilerse üyelerimize özel olarak geliştirdiğimiz mobil uygulama sayesinde yük bildirimlerini ücretsiz olarak yapabiliyorlar ya da çağrı merkezimizden yük bildirimi hakkında 7/24 destek alabiliyorlar.

Lojistik sektörünün gelişimi için ürettiğimiz ve hibe desteği alabilecek fikirlerden üyelerimizin de faydalanmasını sağlıyoruz. Proje hazırlanma aşamasında ihtiyaç duyulan desteği profesör ve doçent kadrolarımızla üyelerimize sunuyoruz. Üyelerimizin KOSGEB, Kalkınma Ajansı, SGK, İŞKUR, Bakanlıklar ve Avrupa Birliği gibi kurumların vermiş olduğu hibe ve faizsiz kredi başvurularından faydalanması için gerekli işlemleri üyelerimizle birlikte yürütüyoruz.

Nakliye bedelleri vadeli olan yüklerde nakliye ücretlerini anında akaryakıt olarak ödeyebiliyoruz. Tek yapılması gereken vadeli taşıma gerçekleşmeden önce firmamızdan onay almanız. Teslim kağıdını gönderdiğiniz nakliye alacaklarının ve KDV’sinin ödemesini Shell ya da Aytemiz taşıt tanıma kitlerimize akaryakıt olarak anında tanımlıyoruz.